NYX matte lip cream review

Ciao a tutte!
Oggi vi vorrei presentare un rossetto che ultimamente adoro. È di NYX ed ho preso il colore che si chiama Prague.
Prima vorei un po descrivere design di questo prodotto che é molto semplice. Ha il tappo nero e opaco e la boccetta é come il colore del rossetto.
Il colore che ho preso io é bellino. È un colore viola opaco che a me assomoglia un po al colore delle prugne ma è un pochetto più chiara.
La resistenza di questo rossetto è abbastanza lunga. A me ha resistito tipo 5 o 6 ore. Ma fatte conto che io mangio sempre.
Direi che questo è tutto che vi volevo scrivere di questo rossetto. Vi dico che lo adoro e che questo era l'amore a prima vista.
E voi avete mai provato NYX matte lip cream? Che ne dite?Ahoj všichni!
Dnes bych se s vámi chtěla podělit o recenzi rtěnky, kterou poslední dobou úplně zbožňuju. Je od značky NYX a odstín, který jsem si vybrala se jmenuje Prague. 
Nejprve bych chtěla napsat pár slov o obalu. Obal se skládám z víčka s aplikátorem a lahvičky se rtěnkou. Víčko je černé a matné a lahvička má barvu rtěnky. 
Odstín, který jsem si vybrala je velmi pěkný. Je to taková fialková, která mi připomíná švestkovou, ale o něco světlejší.
Výdrž rtěnky je docela dlouhá. Mně vydrží cca. 5-6 hodin na rtech. Berte ale v potaz, že pořád jím. 
Řekla bych, že to je všechno co bych vám chtěla napsat k této rtěnce. Tuhle rtěnku zbožňuju a byla to láska na první pohled.
Už jste také vyzkoušely NYX matte lip cream?  A jaké s ním máte zkušenosti? Comments

Perfection!
XO,
Hadasah Love | www.styletolove.com
Cinzia Satta said…
Hai fatto una buona scelta, è un bellissimo colore questo rosa!!
Baci
Cinzia

new post " floral print trend and off the shoulders!
www.callmeblondiebycinziasatta.com

Popular Posts