New in APRIL- beauty

Ciao a tutti!
Ecco la seconda parte di new in di aprile. Alla fine di aprile a Praga c'era Interbeauty cioè una fiera di prodotti di bellezza. Ci ho comprato abbastanza tante cosine e adesso ve li vorrei mostrare. NYX é una novità al nostro mercato e per la prima volta si è presentato su questa fiera. Di NYX ho comprato un eyeliner rosa e un rossetto. Poi ho comprato le mattite per gli occhi e altro rossetto di Makeup Revolution.
Poi sono andata a Sephora e ci ho comprato Wonderful cushion lipstick che è una novità qua a Praga.  Sono interessata come è.

Voreste leggere le recensioni su questi prodotti?


Ahoj všichni!
tak jsem tady s druhou částí new in za duben. Tentokrát je to ta kosmetická část, kterou jsem slibovala již v předminulém článku. Na konci dubna, jak jistě všichni víte, bylo Interbeauty a já si od tamtud odnesla spoustu věciček. Samozřejmě, že jsem navštívila i stánek NYX, ze kterého jsem si odnesla Lip matte cream a Vivid Brights linky v růžové barvě. Dále jsem si odnesla ještě pár tužek na oči a jednu rtěnku od Makeup Revolution. 
Další můj cíl byla Sephora, ve které jsem si koupila Wonderful cushion lipstick. Strašně mě zajímá jestli je jiná v něčem dalším než v aplikátoru. A když už jsem byla v Sephoře tak jsem si tam vzala i třpytkaté hnědé stíny. 

Chtěli byste si přečíst na blogu recenzi na nějaký z produktů? 

Comments

Part of Nicol said…
Sephora má super produkty! :) Pekný článok :))
partofnciol.blogspot.sk
Wow! This is so great! Have an awesome new week.

Style For Mankind
Bloglovin
Lily Lily said…
vypadá to tak krásně :)

lilybloguje.blogspot.com
Irene Aspas said…
fantastic products!! Love your makeup collection!
xx
http://rockmyboots.blogspot.com.es/
Erika said…
Thank you ;)
Erika said…
Grazie cara! :)
Erika said…
Thank you!! :)
Beauty Editer said…
This post is absolutely beautiful!


** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!
Mihaela said…
i love this :) have an amazing day!

mfashionfreak♥blog
Great products :)

http://nikolinahajdinic.blogspot.hr/

Popular Posts